Nowy rok, nowe plany

Cześć wam wszystkim!

Tym razem mam dla Was garść informacji na temat działalności tego bloga. Mam nadzieję, że pomysły Wam się spodobają. Do rzeczy:


 1.  Ekipa się powiększa!

     Od Nowego Roku postanowiłem zaprosić do współpracy dwóch kolegów, a jednocześnie graczy (i MG w jednym przypadku). Chcemy razem zrobić coś większego, a we trzech będzie łatwiej, wygodniej i z szerszą perspektywą twórczą.
     Do ekipy dołączają Adam i Damian.
  Proszę o oklaski!
 2.  Przeprowadzka

     W najbliższym czasie dostaniecie stosowną informację na temat zmiany strony - blogspot blogspotem, ale biorąc pod uwagę nasze dalsze plany potrzebujemy czegoś większego. Na początku będzie to WordPress, ale jak będzie zainteresowanie to będą inwestycje i zmiany na lepsze.
 3. Twórczość nie tylko tekstowa

     Poza artykułami planujemy stworzyć kanał na YouTubie, na który wymyśliliśmy z trzydzieści rzeczy, więc ze dwie lub trzy uda się zrealizować. Nie chcę póki co mówić więcej, coby nie zapeszyć, ale będzie co oglądać ;)

  To tyle. Wiem, że nie ma konkretów, ale tak przynajmniej macie na co czekać ;) Będę odzywał się częściej niż dotychczas, a za każdym razem możecie liczyć na jakiś przeciek. Do tego mam parę handoutów do pokazania.

  Mam nadzieję, że i w Waszym Nowym Roku pojawiły się jakieś ambitne plany i ciekawe pomysły. Tymczasem uciekam,

  niech magia kości będzie z Wami.

Komentarze

 1. Hej, co Was skłania do przenosin z Blogspota na WordPress? Sam noszę się z zamiarem założenia bloga, mam pomysły na treści, ale nie wiem, którą platformę najlepiej wybrać.

  Niech Wam kości sprzyjają w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wordpress daje większe możliwości, pod warunkiem, że chce Ci się w nim grzebać. Teoretycznie można na nim zrobić wszystko, każdy rodzaj strony jaki sobie wymyślisz, choć oczywiście został stworzony z myślą o blogach i w tym zakresie jest bardzo intuicyjny.

   Obie platformy mają też osobne społeczności. Np. jak jesteś na wordpressie, to łatwo się poruszać pomiędzy blogami, komentować itd. Pewnie z bloggerem jest podobnie.

   PS. Mi nie chciało się grzebać w Wordpressie, więc blog wygląda tak, jakby nikt tam nigdy nic nie zmieniał (bo i taka jest rzeczywistość).

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Box Mistrza Gry

Oblężenie Waldenhofu

Jednostrzały - przemyślenia Maga Kości